Geoblog.pl    louis    Podróże    Gorąca prośba do "blogowiczów" o rady, wskazówki, podpowiedzi...    Węgry - Esztergom
2019

Węgry - Esztergom

Węgry
Węgry, Esztergom

W tym węgierskim mieście nad Dunajem byliśmy również podczas tych samych wakacji, zaglądając tam po promowej przeprawie ze Sturova, ale tym razem, jeśli w ogóle byłoby to możliwe, to pragnęlibyśmy na jakiś czas „zahaczyć się” jednak gdzieś po tamtej stronie rzeki, już w pobliżu Esztergom, bowiem oprócz tego wspomnianego „sentymentalnego” pobytu w tym mieście chcielibyśmy także mieć w miarę łatwy dojazd do Budapesztu, w którym jak dotychczas zdarzyło mi się być jedynie na tamtejszym lotnisku. Byłaby więc szansa wreszcie tę metropolię zwiedzić.
Stąd moje, oczywiście podobne do poprzedniego, pytanie. Czy może zna ktoś z was jakiś wygodny hotelik czy domek do wynajęcia właśnie w tej okolicy..? Za każdą wskazówkę będę ogromnie wdzięczny.

joael
joael - 2019-01-12 15:31
Jeżeli nie chcecie jechać na 1-2 noce, to polecam airbnb.pl, ewentualnie w innych miejscach sprawdza się także homeaway.pl

louis - 2019-01-12 18:18
joael; wielkie dzięki za twoją reakcję, że mi coś poradziłeś. Ten portal "airbnb" już znam, bo mi go podpowiedziała mamaMa, natomiast "homeaway.pl", to rzeczywiście dla mnie kolejna nowość.
Jeszcze raz dzięki więc!

03.05.2020 - 03.05.2020